Select Page

Czas na recenzję nowego Co-Axial Master Chronomreplika zegarki omega eter Chronograph. Zanurzmy się.

Napisaliśmy prawdopodobnie najbardziej szczegółowe i przejrzyste recenzje na temat zegarków Seamaster w Internecie. Teraz nadszedł czas, abyśmy zrobili to samo dla chronografu chronometru Co-Axial Master Omega Seamaster Diver 300m.

tanie i modne polska zegarki jest synonimem nurkowania i emocji od samego początku, a wiele zegarków Seamaster powstało po sukcesie oryginalnego Seamaster.

Dzieje się tak, gdy odnoszący sukcesy zegarmistrz, taki jak Omega, udoskonala zegarek do tego stopnia, że ​​jedynym sposobem na jego ulepszenie jest dodanie funkcji mechanicznych, takich jak chronograf, który nadaje zegarowi funkcję stopera.

Zbliżmy się do tego zegarka. Chociaż możemy znaleźć modele z tej kolekcji, które mają gumowe paski, dwukolorowe bransoletki, a nawet jedną z 18-karatowym różowym złotem, dzisiaj przyjrzymy się bliżej dwóm najpopularniejszym modelom z tej serii

Tarcza Seamaster Professional Diver 300m zawsze miała bardzo wyraźny wygląd. Ostatnio, ponieważ nadano tej kolekcji oznaczenie Master Chronometer, tarcza ma teraz grawerowany laserowo falisty wzór. Obecnie znajduje się to zarówno w nowym chronometrze współosiowym Seamaster Diver 300m, jak i w wersji chronograficznej tego zegarka.